מרגיש אבוד? חייב להפסיק ולא יודע איך?

בוא, יש לנו פתרון בשבילך!

אל תתמודד עם זה לבד

אישפוזית לגברים
"דרך אחרת"

אשפוזית לגברים "דרך אחרת"

התחנה הראשונה בתהליך ההחלמה שתעניק לך את הכלים והכוחות הנפשיים להתמודד עם המחלה. באישפוזית תעבור תהליך גמילה מבוקר עם צוות מקצועי ומסור שישמור ויגן עליך בשביל שתוכל לחזור לחיים מאושרים בקהילה. הצוות מורכב מאנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון רב בתחום הטיפול בהתמכרויות הכוללים רופאים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים, צוות סיעודי ומדריכים 24 שעות ביממה.

להיות מכור בקהילה שמרנית

“להיות מכור” זו התמודדות קשה מאוד, להיות מכור בציבור החרדי והדתי זו התמודדות כמעט בלתי אפשרית, לקהילה קשה מאוד להכיל ולקבל את המכור, לא מעט מטופלים מהציבור החרדי / דתי מספרים על “קצר בתקשורת” מול המטפלים שלא ידעו לתת מענה מותאם לאדם החרדי, ומעידים שזה היה הגורם המשמעותי לנשירה מהטיפול.

במרכז גמילה “דרך אחרת” המטפלים מכירים מקרוב את העולם החרדי דתי, ויודעים לתת את הפתרון הנכון, תוך שמירה על דיסקרטיות וחיסיון מלא של המטופלים.

זקוק לעזרה?
אל תישאר לבד!
מלא את הפרטים ונחזור אליך >>>

אנו מאמינים שלכל אחד יש פתרון

בדרך אחרת אנו מתאימים תוכנית טיפולית אישית במסגרת אשפוז, תוך התחשבות בצרכים המשפחתיים, משפטיים והתעסוקתיים של כל מטופל.

הניתוק מהסביבה בימים הראשונים הכרחי כלי לאפשר למטופל פניות רגשיות על מנת שיצליח להיכנס מסע של היכרות עצמית והבנת הבעיות שגרמה להתמכרות ולהגיע לפתרון.

להחזיר את השליטה על החיים

התוכנית מציעה לדיירים את האפשרות להתנתק ולהתמקד אך ורק בהחלמתם. התוכנית תומכת במטופלים בפיתוח אישיותם ותיקון היחסים הבן אישיים שנפגעו בעקבות השימוש. התוכנית משלבת עבודה משותפת בין המדריכים שהינם מכורים נקיים המהווים מודל לחיקוי ותמיכה, והמטפלים הנותנים מענה רפואי אישי לכל מטופל

זקוק לעזרה?
אל תישאר לבד!
מלא את הפרטים ונחזור אליך >>>

המשפחה

המטופל זקוק למשפחה תומכת וחזקה, אנו רואים במשפחה כחלק מהפתרון ושמים דגש מיוחד על מעורבות המשפחה בשינוי שהמטופל עובר, המטרה של ההתערבות המשפחתית הינה לתת הזדמנות למשפחה להכיר את התהליך ולגרום להם להיות חלק מהתהליך של המטופל בכדי לעודד אותו ולחזק אותו להתמיד בדרך

זקוקים לעזרה?

אל תלכו!
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם >>>

או לחצו כאן לחיוג