מניעה אחרת

מניעה אחרת, יון עיון לצוותים חינוכיים

מניעה אחרת

ברוכים הבאים למרכז הגמילה שלנו! אנחנו כאן כדי להעביר לכם את הידע ואת הניסיון כיצד להימנע מראש ממצבי התמכרות של ילדיכם ותלמידיכם.

אנחנו כאן כדי לספק לכם, ההורים והבני נוער, ידע וכלים חשובים בהתמודדות עם הסיכונים של ההתמכרות. הקורסים שאנחנו מציעים עוסקים בהסבר מקצועי ועונה על השאלה: “מהי התמכרות”?, מהן הסימנים המאפשרים לזהות מראש מי עלול להיות בסיכון להתמכר לחומרים והתנהגויות ממכרות. להבין את חומרתה של הבעיה וכיצד להתמודד ולהתגבר עליה. לנסות ולמנוע ככל האפשר את ההתמודדות לדור הבא.

תלמדו כיצד ליצור תנאים חיוביים ובריאים בסביבת המשפחה והקהילה כדי למנוע התמכרות ולהקנות לילדים יכולות עצמאיות בהתמודדות עם קשיים אישיים ומשברים רגשיים עוד לפני מציאת הפתרון השגוי בהתמכרות.

הקורסים מתמקדים גם במתן כלים להורים כיצד להתמודד עם ילד מכור. נכון להיום, כלל האוכלוסיות בישראל סובלות מתופעה מתרחברת של ילדים ונוער המתמכרים לחומרים ולהתנהגויות ממכרות.
קיימים בכל המגזרים התמכרות לסמים, ולמשחקי הימורים, התמכרות למין ולאלכוהול המגיעים ממשפחות רגילות ומרקעים שונים ונורמטיביים. זוהי משימה מאתגרת הדורשת ידע, כוח פנימי והכוונה מקצועית. אנחנו נספק לכם את הידע והכלים להיות ההורים הכי טובים שאתם יכולים להיות עבור ילדכם בכל שלב של התהליך.

אנו גם מדריכים צוותים חינוכיים כיצד לזהות או להתמודד עם ילדים ובני נוער שעלולים להימצא בתהליכי התמכרות. קורסים אלו מיועדים להעניק כלים נוספים והדרכה מקצועית לצוותים, כדי להפוך את ההתמודדות להזדמנות, ולספק להם תמיכה אישית, ואף לנסות למנוע מצבי התמכרות ונזק בלתי הפיך.

אנחנו גאים להציע את הקורסים שלנו ומזמינים אתכם להצטרף אלינו במסע להבנה, הכלה והצלחה במסע האישי של ילדיכם או התלמידים שלכם.
מטרת התמיכה והקידום האישי של חיים בריאים עבור אהובכם. בואו להיות חלק מקהילה של יזמים חברתיים המעונינים בשינויים באיכות חייהם של יקירכם, בואו להפוך את העתיד של תלמידכם לבהיר ומבטיח יותר עבורם.
צוות המרכז מחכה לראותכם ולהתחיל איתכם יחד את המסע והדרך אל השינוי המוצלח בחייהם. כדי להירשם לאחת הקורסים שלנו מלאו את פרטיכם בסוף עמוד זה.

למרכז מגוון טיפולים בהתאם לסוג ההתמכרות, מכון גמילה מאלכוהול, גמילה מהתמכרות למין, גמילה מהתמכרות להימורים ומכון גמילה מסמים. כמו כן, אמבולטורי אחרת – מרכז יום ללא אשפוז.

זקוקים לעזרה?

אל תלכו!
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם >>>

או לחצו כאן לחיוג