המלצות בוגרים

אדם מזריק הרואין, קוקאין , מרכז גמילה בדרך אחרת, אשפוזית לגברים מכורים

עברתי תלאות במשך 30 שנה

עברתי תלאות במשך 30 שנים, ב-4 שנים האחרונות ניסיתי להיגמל הרבה פעמים, הייתי במרכז גמילה, אך ללא שום תוצאות, חזרתי לשימוש אפילו בדרך חזרה הביתה מהגמילה.
והמשכתי בשימוש עד שהגיעו מים עד נפש!
עברתי 2 פרכוסים, חולשה, הקאות, איבוד הכרה, תת משקל וכאן הבנתי שאני חייב לשנות!

לקריאת המאמר >>
יש של מכור לסמים עם מזרק שקית של סמים כף ומצית על הרצפה. אשפוזית לגברים מכורים בדרך אחרת.

קוראים לי מתנאל אסייג נשוי + 3 מוזיקאי זמר יוצר

המון שנים הייתי מכור לסמים ולא הבנתי בכלל שאני מכור.אמרתי לעצמי שאני חזק ומתי שאני ארצה אני יפסיק, אבל כשהחלטתי להפסיק פתאום קלטתי שזה לא עובד לבד ולאט לאט התחלתי להגמר מפנים בלי שאף אחד ידע מהשימוש שלי בסמים, הסתרתי את זה מכולם. הייתי נכנס הביתה גמור לגמרי בפנים אבל עם חיוך שמסתיר הכל, סבל בלתי פוסק.. הייתי בוכה בלילות שבורא עולם יקח ממני את הסמים, את ההסתרה שגמרה אותי. עד שיום אחד לקחתי מנת יתר בתוך האולפן הקלטות שהיה לי, זחלתי אל הדלת כדי לפתוח את המנעול שלפחות אם יחפשו אותי יהיה להם קל למצוא את הגופה שלי.

לקריאת המאמר >>
התמכרות לסמים לאלכוהול על השולחן, אמבולטורי מרכז יום

קוראים לי שלומי ואני מכור

קוראים לי שלומי ואני מכור. נשמע לכם מוזר, אה? האמת שגם לי זה נשמע קצת פסיכי והאמת שעד לפני שבעה חודשים הייתי במקום אחר לגמרי.. בהכחשה מוחלטת.. הייתי בחור שהתגורר באיזה מאורת סמים במרכז העיר ירושלים מרחק של כמה דק’ נסיעה מההורים שמתגוררים ברמות..

לקריאת המאמר >>
מרכיבים ממכרים, אלכוהול, סיגריות וסמים, אשפוזית לגברים מכורים, בדרך אחרת.

לפני יומיים חגגתי עשרה חודשים

לפני יומיים חגגתי עשרה חודשים

עשרה חודשים שלא השתמשתי בסמים ואלכוהול, שלא גנבתי, שלא רימיתי, שלא יצרתי חובות חדשים, עשרה חודשים שהתחלתי לשנות את המסלול לחיים שקטים ושלווים יותר, לי לילדיי ולכל מי בסביבתי.

לקריאת המאמר >>

קוראים לי דוד ואני בן 25

התחלתי להמר בגיל 17 בקטנה עם חברים, משם זה עבר לקזינו, גם בקטנה, ולאט לאט ההימור מכסף שלי שנגמר עבר להיות הימור מהלוואות, מחברים, מכרים, מי לא? מהר מאוד הבנתי שיש לי בעיה, אבל לא היה לי מושג מה זה אומר, המשכתי והמשכתי וניסיתי ללכת לקבוצות תמיכה, שום דבר לא עבד כשהמשפחה יזמה את הטיפול, המשכתי שוב להמר והפעם בסכומים גדולים, הריקנות הלכה וגברה, והחובות הלכו וגדלו, החיים המשיכו

לקריאת המאמר >>

זקוקים לעזרה?

אל תלכו!
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם >>>

או לחצו כאן לחיוג